Par mums

Pasīvo māju projektēšana un ražošana

SINERGO pamatnodarbošanās ir paaugstinātas energoefektivitātes privātmāju projektēšana un ražošana. Mūsu mājas atšķiras ar to, ka tās tiek būvētas pēc Pasīvās mājas būvniecības principiem, kas mājas īpašniekam nozīmē augstāko būvniecības kvalitāti, minimālas apkures izmaksas, svaigu gaisu iekštelpās, līdz pat milimetram precīzas būvkonstrukcijas, modernu un individuālu dizainu,  kā arī videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas.

Profesionāla komanda

Tā kā Pasīvo māju projektēšana un būvniecība ir tehniski specifiska, tam ir nepieciešamas īpašas zināšanas un visaugstākā precizitāte, tāpēc mūsu komandu pārstāv PassiveHouse sertificēti speciālisti ar pieredzi Pasīvo māju projektēšanā un būvniecībā.

Mums ir sava ražotne Olainē, kura ir aprīkota ar profesionālām pasīvo māju būvniecībai nepieciešamajām ražošanas iekārtām.

Montāžas process

Pēc pamatu izbūves māja tiek uzmontēta 3-5 darba dienu laikā. Montāžu varam veikt jebkurā gadalaikā.

1. diena  – tiek pilnībā uzmontēts nosiltināts dzīvojamās mājas karkass.
3. diena – tiek nostiprinātas visas būvkonstrukcijas un visas savienojuma vietas nolīmētas ar speciālu līmlentu, lai māja būtu ļoti hermētiska.
2. diena – garāžas/terases montāža, tiek iemontēti logi un durvis.
4. diena – tiek saliktas un nostiprinātas starpsienas. Māja gatava fasādes darbiem un iekšējo komunikāciju izbūvei!

Galvenie sadarbības partneri

Andris Vulāns

Būvfizikas inženieris, SIA Būvfizika

CPHD_Designer_EN Inženierzinātņu maģistra grāds būvzinātnē. Sertificēts Pasīvo māju projektētājs, energoauditors, ēku gaiscaurlaidības mērījumu veikšanas speciālists. Plaša pieredze Latvijas energoefektīvāko ēku projektu realizācijā. Vairāku zinātnisko publikāciju un daudzu populārzinātnisko rakstu autors Latvijas presē. Lektors Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” projektu vērtēšanas eksperts. SINERGO mājas projektā nodrošina konsultācijas par pasīvās ēkas projektēšanas principiem, veic ēku energobilances aprēķinus atbilstoši Pasīvo māju institūta un Latvijas likumdošanas metodikai, nodrošina kvalitātes kontroli ēku būvniecības procesā – termogrāfija un BlowerDoor testu veikšana.

www.buvfizika.lv