MĀJAS DROŠĪBA

SINERGO mājas tiek aprīkotas ar jaunākajām gudrās mājas drošības tehnoloģijām, lai jūs un jūsu ģimene vienmēr justos droši un pasargāti.

VIDEO NOVĒROŠANA

Iekštelpu viedkamera Netatmo Welcome

Vai esat kādreiz domājis, ko jūsu mājdzīvnieks dara, kad esat projām?

Viedkamera var nosūtīt jums ziņu, kad tieši mājdzīvnieks ir pagājis garām tās priekšā, papildinot ziņojumu ar bildi un video ierakstu reālajā laikā.  Jūs varat arī pieslēgties un vērot mājdzivnieka dienas aktivitātes tiešsaistē.

Saņemiet ziņojumus par iebrucēju mājās tieši savā viedtālrunī vai Apple Watch pulkstenī!

Viedkamera nosūtīs jums tūlītēju brīdinājumu, ja jūsu mājā ir piefiksēts iebrucējs, papildinot ziņojumu ar iebrucēja sejas fotogrāfiju un video ierakstu.

Saņemiet ziņojumu, kad mājās ierodas jūsu bērni, auklīte vai apkopēja!

Viedkamera atpazīst cilvēkus, kad tie paiet garām kamerai, pateicoties savai revolucionārajai sejas atpazīšanas tehnoloģijai, un informē jūs jūsu viedtālrunī.

Uzraugiet savus pensijas vecuma vecākus!

Neaprobežojieties tikai ar uztraukumu, vai jūsu vecākā gadagājuma tuvinieks ir pārradies mājās. Izmantojot unikālo sejas atpazīšanas tehnoloģiju, viedkamera nosūtīs jums ziņojumu, kad cilvēki, kuri jums ir tuvi, ir atgriezušies mājās. Pieslēdzoties kamerai caur mobīlo aplikāciju iespējama tiešsaistes video translācija.

Netatmo Welcome prezentācijas VIDEO

Ārtelpu viedkamera Netatmo Presence

Novērošanas video kamera brīdina ne vien par cilvēku, bet arī par dzīvnieku un automašīnu kustībām pagalmā.

Netatmo ārtelpu novērošanas kamera pamana visu, kas notiek pie jūsu mājas – kā dienā, tā naktī. Tā ievēro cilvēku, dzīvnieku, kā arī automašīnu pārvietošanos, sūta brīdinājuma ziņu uz viedtālruni un straumē video tiešsaistē, ja saimnieka īpašumā pamanījusi aizdomīgu rosību.

Kameras korpusā ir iebuvēts kustību sensors, iebūvēti LED gaismas elementi, mikrofons, un Full HD izšķirtspējā filmējoša kamera, kas aprīkota ar nakts redzamības funkciju. Izmantojot Netatmo mobilo lietotni un pieslēdzoties kamerai, var redzēt un dzirdēt visu, kas notiek pagalmā. Turklāt var arī regulēt gaismas stiprumu un noteikt, kad tai jāieslēdzas. Piemēram, pamanot kustību.

Kustību sensors dienas laikā ierauga kustības aptuveni 20 metru attālumā, bet naktī mazliet tuvāk. Tas ir pietiekami daudz, lai noklātu vidusmēra privātmājas pagalmu. Turklāt ierīcei var likt reaģēt ne vien uz cilvēku, bet arī dzīvnieku un automašīnas kustībām. Proti, ja sensora uztveršanas zonā auto sāk kustēties, viedkamera nekavējoties sūtīs saimniekam brīdinājuma ziņu uz telefonu, kā arī iemūžinās notiekošo.

Mobilajā lietotnē pie katra nofilmētā video tiek pievienots precīzs laiks un kāda no trīs ikonām – cilvēks, dzīvnieka ķepa vai auto. Tās signalizē, kāda veida kustība ir fiksēta. Pastāv iespēja arī noteikt specifiskas pagalma zonas, kuras īpaši jāuzmana, piemēram, sētas vārti.

Netatmo Presence prezentācijas VIDEO

DURVJU UN LOGU SENSORI

Uzstādot gudros bezvadu durvju un logu sensorus, jums ir iespēja attālināti pārliecināties vai durvis un logi mājās ir aizvērti un saņemt paziņojumus uz mobilo tālruni, tiklīdz nostrādā kāds no sensoriem.

ŪDENS NOPLŪDES SENSORS

Fibaro ūdens noplūdes sensors brīdinās jūs par plūdu draudiem vai krasām temperatūras izmaiņām. Konstatējot ūdens noplūdi mājā, automātiksi tiks noslēgts ūdens padeves vārsts, lai novērstu applūšanas riksu, kā arī uz mobilo tālruni tiks nosūtīts paziņojums.

Ūdens noplūdes sensoru ieteicams novietot zem izlietnēm, zem vannas, tehniskajās un saimniecības telpās.

FIBARO Flood Sensor prezentācijas VIDEO

DŪMU DETEKTORS

Fibaro oglekļa monoksīda sensors pasargās jūs no dūmu un tvana gāzes neredzamajiem draudiem.

Brīdinājums par uguni tiek signalizēts ar skaņu, vizuālu mirgojošu indikatoru un nosūtot paziņojumu uz mobilo tālruni. Papildus tam, gudrās mājas sistēma trauksmes gadījumā var ieslēgt apgaismojumu guļamistabās un viesistabā.

Optiskais sensors nosaka dūmus jau agrīnā ugunsgrēka stadijā, bieži pirms parādās liesmas un sāk strauji paaugstināties temperatūra.

Dūmu detektoram ir jābūt ikvienā mājoklī, taču vissvarīgāk to ir uzstādīt mājās ar gāzes apkuri un kamīnu.

FIBARO CO sensora prezentācijas VIDEO