Par mums


Pasīvo māju projektēšana un būvniecība

SINERGO pamatnodarbošanās ir paaugstinātas energoefektivitātes privātmāju projektēšana un ražošana. Mūsu mājas atšķiras ar to, ka tās tiek būvētas pēc Pasīvās mājas būvniecības principiem, kas mājas īpašniekam nozīmē augstāko būvniecības kvalitāti, minimālas apkures izmaksas, svaigu gaisu iekštelpās, līdz pat milimetram precīzas būvkonstrukcijas, modernu un individuālu dizainu,  kā arī videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas.

Profesionāla komanda

Tā kā Pasīvo māju projektēšana un būvniecība ir tehniski specifiska, tam ir nepieciešamas īpašas zināšanas un visaugstākā precizitāte, tāpēc mūsu komandu pārstāv tikai paši zinošākie speciālisti ar pieredzi Pasīvo māju projektēšanā. Tie ir profesionāļi, kas pārzin un savā darbā izmanto nozares jaunākās tehnoloģijas un tendences, kas nozīmē maksimāli ekonomisku un videi draudzīgu māju projektēšanu un būvniecību.
Galvenie sadarbības partneri


Jānis Bērziņš

Projektētājs, SIA Arche

CPHD_Designer_ENDiplomēts būvdarbu vadītājs, energoauditors un sertificēts Pasīvo ēku projektētājs.  Apguvis CEPH (Certified European Passive House designer) apmācības kursu Pasīvo ēku projektēšanā. Konkursa “Gada būvinžinieris Latvijā 2013” 3.vietas ieguvējs nominācijā “Gada inženieris – projektētājs”, konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2014” 3. vietas ieguvējs nominācijā “Energoefektīvākā vienģimenes ēka”, kā arī 3. vietas ieguvējs nominācijā “Energoefektīvākā renovētā sabiedriskā ēka”.

 


Andris Vulāns

Būvfizikas inženieris, SIA Būvfizika

CPHD_Designer_EN Inženierzinātņu maģistra grāds būvzinātnē. Sertificēts Pasīvo māju projektētājs, energoauditors, ēku gaiscaurlaidības mērījumu veikšanas speciālists. Plaša pieredze Latvijas energoefektīvāko ēku projektu realizācijā. Vairāku zinātnisko publikāciju un daudzu populārzinātnisko rakstu autors Latvijas presē. Lektors Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” projektu vērtēšanas eksperts. SINERGO mājas projektā nodrošina konsultācijas par pasīvās ēkas projektēšanas principiem, veic ēku energobilances aprēķinus atbilstoši Pasīvo māju institūta un Latvijas likumdošanas metodikai, nodrošina kvalitātes kontroli ēku būvniecības procesā – termogrāfija un BlowerDoor testu veikšana.

www.buvfizika.lv